Z radością informujemy, że w naszym przedszkolu na ul. Buczka 21D utworzyliśmy nową grupę 3-latków na zasadach przedszkola publicznego.

Uprzejmie informujemy, że nie będziemy rekrutować nowej grupy żłobkowej w żłobku na ul. Buczka 21D, od września 2018 br, wszystkich chętnych zapraszamy do oddziału żłobka w Komornikach, przy ul. 3 Maja 15.

Od stycznia/lutego 2019r. będziemy uruchamiać nowy oddział żłobka w Luboniu (w bliskiej lokalizacji ul. Buczka), szczegóły pojawią się na stronie internetowej w październiku/listopadzie.


Nasz żłobek działa od 2009r. Powstał z myślą o rodzicach wracających do pracy i szukających ciepłego, przytulnego żłobka dla swojego maluszka. Wspólnie zorganizowaliśmy miejsce bezpiecznego, radosnego pobytu dla naszych smyków. Dzieci w rodzinnej, domowej atmosferze spędzają u nas dzień, pod opieką 6 opiekunek, w tym pedagogów dziecięcych i położnej.

Bogaty program zajęć dodatkowych pozwala rodzicom i maluchom na lepsze poznanie siebie w czasie wspólnej zabawy pod okiem specjalistów, rozwija wszechstronnie dzieci.

Zapewniamy opiekę dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. To już prawie przedszkole.


W naszym Żłobku uruchomiliśmy monitoring bawialni, więcej w zakładce MONITORING


Żłobek jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 – 17.00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.


Żłobek posiada:

  • 2 kolorowe bawialnie i przytulną sypialnię dla młodszych dzieci,
  • bezpieczny ogródek zabaw,
  • program edukacyjny prowadzony przez pedagogów; ZAJĘCIA Z JĘZ. ANGIELSKIM, ZAJĘCIA PLASTYCZNE, RYTMIKA, LOGOPEDIA, wychowawcy prowadzą na bieżąco zajęcia ogólnorozwojowe, muzyczno-ruchowe – więcej w zakładce: PROGRAM EDUKACYJNY
  • ciocie-opiekunki z wykształceniem pedagogicznym, położna, posiadające certyfikat szkolenia I pomocy, z doświadczeniem w opiece nad małymi dziećmi,
  • zapewniamy ubezpieczenie NW dla naszych dzieci,
  • do naszego żłobka cyklicznie przyjeżdża: – “Dobry Teatr” z przedstawieniami interaktywnymi,

Plan dnia:

W żłobku mamy 2 grupki wiekowe:

  • I grupka SKRZACIKI do 1,5 roku życia,
  • II grupka KRASNALE od 1,5- 2 roku życia,
  • Plan dostosowany jest do rytmu dnia dzieci, ale uzależniamy go również od nastroju dziecka, warunków pogodowych, do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, poznajemy jego potrzeby, aby jak najlepiej spędził u nas swój dzień.

Plany dnia do pobrania poniżej [format PDF]:


Jesteśmy partnerem Karty Dużej Rodziny miasta Luboń. Dla wszystkich rodzin 5+ oferujemy rabat w wysokości 10% na abonament miesięczny dla dziecka uczęszczającego do żłobka.